O FORUM

Wychowania Przedszkolnego
Przekonaj się dlaczego Uczestnicy mówią o magii Forum

A więc już jest po…
Te kilkadziesiąt dni oczekiwania uciekało wolno, a samo Forum minęło niesamowicie szybko. Pamiętam, Babcia często powtarzała mi, żeby cieszyć się każdą chwilą, która przynosi nawet odrobinę radości, bo ona ucieka miliony razy szybciej niż smutne, ponure momenty.

czytaj więcej

Aby mógł wyfrunąć…
Wiele pięknych słów zostało już powiedzianych, wiele podziękowań i spełnionych oczekiwań opisanych… Dlatego trudno jest pisać o czymś, co zapewne będzie powieleniem tych ciepłych, serdecznych słów, z którymi w stu procentach się zgadzam.

czytaj więcej
Cokolwiek robisz, to zawsze najważniejsze będzie dla ciebie DZIECKO.
Napisanie ewaluacji w tamtym roku zajęło mi dosłownie chwilę. Słowa same jedno po drugim przebijały się przez klawiaturę. Jednak w tym roku coś się zmieniło, odkładałam tego mejla na ostatnią chwilę, aby miał szansę dojrzeć.

czytaj więcej

To wszystko było jak piękny sen.
Trzy dni Forum, były moimi najwspanialszymi, najbogatszymi wakacjami pedagogicznymi. To wszystko było jak piękny sen. Niestety euforia skończyła się w poniedziałek. Nie powiem, bo dzieci jak tylko mnie zobaczyły, zaczęły krzyczeć "nasza ciocia wróciła!", wpadały w ramiona, uścisków nie było końca.

czytaj więcej
Poczułam, że to jest moja droga na całe życie.
Jestem młodym nauczycielem i nie mam długiego stażu pracy. Myślałam, że Forum doda mi pomysłów i inspiracji. Tak też się stało, ale stało się coś jeszcze. Byłam pewna, że będzie to miły czas, spędzony w dobrym towarzystwie.

czytaj więcej

Patrzą w tym samym kierunku.
Byłam na forum drugi raz... Było cudownie, wspaniale, wyjątkowo. Tak wiele się zmieniło u mnie od zeszłego roku... Tak miło było zobaczyć już znajome, uśmiechnięte twarze po raz drugi... Twarze wspaniałych osób, które patrzą w tym samym kierunku, tak aby naszym cudom - przedszkolakom było z nami jak najlepiej...

czytaj więcej