O FORUM

Wychowania Przedszkolnego
Przekonaj się dlaczego Uczestnicy mówią o magii Forum


8. FORUM
By razem uczyć się, bawić i spędzać miło czas.


Uczestniczyłam w Forum po raz pierwszy i rzeczywiście był to prawdziwy festiwal inspiracji. Mam głowę całą wypełnioną nowymi pomysłami (do tego stopnia, że wszyscy się śmieją, że "moje" dzieci będą biedne). Najwięcej dały mi zajęcia warsztatowe z Moniką Kluzą (z racji moich muzycznych zamiłowań) oraz koncert tęczowy.

czytaj więcej

 8. FORUM
Po raz kolejny przekonałam się, że lubię to co robię.


Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w Forum, dlatego wydaje mi się, że bez porównania z poprzednimi edycjami będzie mi trudniej oceniać. Mimo to poniżej przedstawiam kilka baaaaaaardzo subiektywnych opinii i spostrzeżeń: długość wykładów była bardzo dobra (może dlatego, że pamiętam jeszcze 1,5-godzinne wykłady na studiach)...

czytaj więcej

 
 8. FORUM
Na powitanie niech każdy wstanie, raz, dwa, trzy :)


To były trzy cudownie spędzone dni. Wyrazy uznania za tak ogromne przedsięwzięcie, które jest za każdym razem dopięte na "ostatni guzik". Strona merytoryczna, logistyczna, artystyczna, metodyczna na najwyższym poziomie, a dobrego słowa - DOSTATEK. Moc wrażeń i tych czysto merytorycznych i tych duchowych i tych dla ciała...

czytaj więcej

 8. FORUM
Wiele wystąpień miało formę warsztatową


Chciałam napisać kilka słów o moim pierwszym, 8. Forum. Bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć.
Moja ocena jest taka: długość wykładów - bardzo dobra, długość przerw - bez zastrzeżeń (czasem się zagapiałam, że to już koniec) i ich zagospodarowanie - świetne - (dobry pomysł z tymi warsztatami plastycznymi), catering - w porządku, obsługa logistyczna - bardzo dobrze, uprzejmość organizatorów - super uprzejmość!, dobre słowo - też było :-)


czytaj więcej

 8. FORUM
Zawsze po FORUM jestem jeszcze długo zakręcona i nakręcona i wszystko co usłyszałam przekazuję dalej.


Cieszę się zawsze, że jest "ten Kraków" i chodź na parę dni mam odskocznię od codzienności. I zawsze ciesze się na spotkania z koleżankami w Krakowie i spotkania z fantastycznymi ludźmi na Forum.

czytaj więcej

 8. FORUM
Jeszcze więcej i więcej


Piszę z Dolnego Śląska, ze Zgorzelca. Byłam po raz pierwszy na tak wspaniałym spotkaniu ludzi z pasją. Wyjeżdżałam z Krakowa pełna wrażeń ze spotkania ze wspaniałymi ludźmi, którzy kochają dzieci - to się czuło. Organizacja wspaniała, nic a nic nie czułam znużenia, wręcz odwrotnie, chciało się jeszcze więcej i więcej.

czytaj więcej