O FORUM

Wychowania Przedszkolnego
Przekonaj się dlaczego Uczestnicy mówią o magii Forum12. FORUM - RELACJA

26-28 kwietnia 2017 r. w Wieliczce koło Krakowa odbyło się 12. FORUM Wychowania Przedszkolnego, organizowane przez BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Oto relacja z tego święta radości, życzliwości, siły i odwagi bycia nauczycielem przedszkola!

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

 

 
 

 


11. FORUM - RELACJA

20-22 kwietnia 2016 r. w Wieliczce koło Krakowa odbyło się 11. FORUM Wychowania Przedszkolnego. Nie była to zwykła konferencja. Dlaczego Uczestnicy mówią o niezwykłości FORUM? Odpowiedź na to pytanie tkwi w każdym Uczestniku Forum.

Czytaj więcej

 

 

 

 

 

  
 

 


10. FORUM - RELACJA

15-17 kwietnia 2015 r. w Wieliczce koło Krakowa odbyło się jubileuszowe, 10 FORUM Wychowania Przedszkolnego, czyli trzy dni wykładów i warsztatów dla nauczycieli przedszkoli z całej Polski, nazywane przez wielu Uczestników poprzednich edycji – świętem wychowania przedszkolnego.

Czytaj więcej

 

 

 

 


 

 

 
 

 


9. FORUM - RELACJA

FORUM jest swego rodzaju kamieniem milowym – dla Uczestników innym, dla Wykładowców innym, i wreszcie dla nas, organizatorów – innym. Każdy z nas może się przy nim zatrzymać i spojrzeć wstecz – zobaczyć, czego dokonaliśmy i jaką drogę pokonaliśmy, by znaleźć się w tym miejscu. To okazja, by spojrzeć w przyszłość – co zrobić, by dotrzeć do kolejnego celu? Co zabrać ze sobą, by ta droga była lepsza niż poprzedni odcinek?

Czytaj więcej

 


 


 

 


  


8. FORUM - RELACJA

Poruszające śpiewy i melodie prosto z gór, animacje, piosenki i zabawy na każdą porę roku, wiosenny koncert irlandzkiej muzyki, nowatorskie spojrzenie na wychowanie przedszkolne, inspirujące wykłady największych autorytetów w dziedzinie edukacji, wiosenne spacery po Krakowie oraz niezliczone niespodzianki w postaci konkursów, losowań, upiększających zabiegów w kąciku urody czy warsztatów rozwijających kreatywność nauczycieli – to tylko namiastka atrakcji, których doświadczyli Uczestnicy 8. Forum Wychowania Przedszkolnego.

Czytaj więcej