O FORUM

Wychowania Przedszkolnego
Przekonaj się dlaczego Uczestnicy mówią o magii Forum


9. FORUM
Odnalazłam wspólny most


Miejsce niezwyczajne, oryginalne, bardzo różniące się od poprzedniego roku. Przestrzenne, wygodne i dające dużo swobody miejsca. Wystąpienia wykładowców na scenie - to świetny pomysł - gdyż byli widoczni również dla tylnych rzędów. I "wszystko" w zasięgu ręki: wykłady, wydawcy i możliwość, aby w każdej chwili sięgnąć po coś do picia, nie tracąc nic z wykładu.

czytaj więcej

 9. FORUM
Odkrywając siebie wciąż na nowo


Minął tydzień od 9. Forum "Bliżej Przedszkola", a ja mam wrażenie jakby to było wczoraj...
Pełni pasji prelegenci wciągający do wspólnego działania, tworzenia i odkrywania nowych wyzwań i możliwości. Wspaniałe koleżanki, pełne radości, z tylu nieznanych, a czasem i odległych zakątków naszego kraju.

czytaj więcej 9. FORUM
Niepotrzebnie Pan się zamartwiał


Naprawdę czułam się jak ktoś wyjątkowy i zostałam obdarowana mocą przemieniania świata!
Od samego progu powitał Pan nas jak wyjątkowych gości, przez cały czas troszczył się Pan o to...czytaj więcej

 9. FORUM
Zawsze w radosnych barwach


Dojrzewam... Zwlekam, żeby napisać, bo ciągle dojrzewam. Oswajam w sobie wszystkie te chwile, które spędziłam na 9 FORUM (moim pierwszym). Mam w głowie tyle pomysłów, inspiracji i jednocześnie taką pustkę, że nie zdołam tego wszystkiego zrealizować.

czytaj więcej 9. FORUM
Lepiąc aniołki


W ubiegłym roku w ewaluacyjnym meilu napisałam, że wszystkiego było za dużo i za mało, za szybko, etc...w tym roku było już "akurat":-)
Miejsce spotkania bardzo klimatyczne. Mnie się bardzo podobało i to, że targi i bufet były na jednej sali.


czytaj więcej 9. FORUM
Jest rzeczywiście niezwykłe


Forum jest rzeczywiście niezwykłe, co prawda nie wiem jakie były poprzednie spotkania, ale mi było bardzo przyjemnie uczestniczyć w takiej konferencji i tak naprawdę nie ma się do czego doczepić:) Jedynie o co mogłabym poprosić, to tylko mniej takich typowych wykładów, a więcej warsztatów przede wszystkim muzycznych i ruchowych.

czytaj więcej